Aktualności

01-12-2014 Radpol w gronie Gepardów Biznesu

Radpol SA, wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie produktów dla branż ciepłowniczej i energetycznej, znalazł się pośród laureatów tegorocznej edycji plebiscytu Gepardy Biznesu z województwa pomorskiego. Konkurs zorganizowany został przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

więcej
27-11-2014 Radpol wśród Pereł Polskiej Gospodarki

Radpol SA, wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie produktów dla branż ciepłowniczej i energetycznej, został wyróżniony certyfikatem w rankingu polskich przedsiębiorstw, uzyskując tytuł „Perła Polskiej Gospodarki”. Plebiscyt już po raz 12. został zorganizowany przez redakcję magazynu Polish Market oraz Zakład Wspomagania i Analizy Decyzji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

więcej
06-11-2014 Targi ENERGETICS 2014 w Lublinie

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego.

więcej
28-10-2014 Zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia

Zarząd RADPOL SA informuje, że dnia 1 grudnia 2014r. o godz. 11.00 w Warszawie, przy ul. Ordynackiej 9, odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie RADPOL SA. Aby zapoznać się z treścią ogłoszenia o zwołaniu NWZA, projektami uchwał i innymi dokumentami związanymi ze Zgromadzeniem proszę  kliknąć tutaj .

więcej
27-10-2014 Radpol z nagrodą Polish Masters of Business

Radpol SA, wytwórca i dostawca zaawansowanych technologicznie produktów w branży ciepłowniczej i energetycznej, zdobył drugą nagrodę w konkursie Polish Masters of Business. Konkurs został zorganizowany przy współpracy merytorycznej z wywiadownią Bisnode oraz magazynami Harvard Business Review i Forbes.

więcej